RESULTATSIDER – ORKLAHOPP

 

ST-CUP Kombinert  Søndag 25. jan. 2004

KNYKEN

Arr:  Orkdal IL                 

 

RESULTATER TOTALT

 

Plass N a v n                                      Hopp    Langrenn    Etter

 

GUTTER 10 ÅR - KOMB.

 

   1  Espen Bjørnstad                              178.2    08.29,2

      BYAASEN SK

   2  Bjørn Iver Restad                            190.8    09.19,4   00.25,0

      IL LEIK

   3  Joakim Aune                                  194.6    10.03,0   01.01,0

      BYÅSEN IL

   4  Tord Nævestad Pedersen                       113.4    09.30,6   03.11,0

      BYAASEN SK

 

 

GUTTER 11 ÅR - KOMB.

 

   1  Eirik Malm                                   196.7    07.16,0

      BYÅSEN IL

   2  Andreas Bolland                              182.2    07.54,0   01.07,0

      BYÅSEN IL

   3  Magnus Nyeng Olsen                           183.4    08.01,4   01.12,0

      BYÅSEN IL

   4  Jon Sangesland                               169.2    09.32,0   03.11,0

      SJETNE IL

 

 

GUTTER 12 ÅR - KOMB.

 

   1  Jørgen Myklestad                             208.5    09.05,0

      BYÅSEN IL

   2  Håkon Sølberg Ramstad                        210.9    09.46,0   00.35,0

      MELDAL IL

   3  Ulrik Balstad                                188.0    09.41,8   01.28,0

      BYÅSEN IL

   4  Ola Brandshaug                               210.0    11.16,8   02.08,0

      BYÅSEN IL

   5  Erlend Konstad                               158.1    11.17,0   04.18,0

      IL LEIK

   6  Even Restad                                  151.7    12.09,0   05.26,0

      IL LEIK

   7  Håkon A. Leinonen                            122.0    11.01,8   05.33,0

      BYAASEN SK

 

 

GUTTER 13 ÅR - KOMB.

 

   1  Jørgen Hansen                                237.3    09.05,0

      BYÅSEN IL

   2  Aleksander Tetlie                            215.2    08.37,8   00.28,0

      BYÅSEN IL

   3  Sigurd Svarte                                189.4    10.38,3   03.33,0

      BYAASEN SK

   4  Espen Westberg                               165.8    11.53,3   05.47,0

      ORKDAL IL


 

RESULTATER LANGRENN

 

Jenter 7 År

3 Ida Sofie Kvande, Byåsen IL                   7,08

019 Cecilie Overrein,BYÅSEN IL                  8,41

 

Gutter 7 År

007 Anders Bredesen Garberg,ORKDAL IL           6,45

008 Ola Sundfær,BYÅSEN IL                       10,05

009 Lars Bjørkli Bryne,ORKDAL IL                6,46

010 Kristoffer Overrein,BYÅSEN IL               9,20

011 Kristoffer Havn Eggan,ORKDAL IL             6,57

012 Christian Aasved,BYÅSEN IL                  7,51

 

Jenter 8 År

020 Kristine Malm,BYÅSEN IL                     6,20

021 Siv Merete Uthus,ORKDAL IL                  4,38

 

Gutter 8 År

023 Fredrik Thomassen Røhme,ORKDAL IL           5,32

024 Ola Staveli,ORKDAL IL                       4,11

025 Peder Nævestad Pedersen,BYAASEN SK          4,22

027 Torbjørn Røising,BYAASEN SK                 4,26

028 Kjetil Sundfær,BYÅSEN IL                    5,55

030 Daniel Kvande,BYÅSEN IL                     3,34

032 Øyvind Ytterås Nordeide,BYÅSEN IL           4,27

033 Martin Lian,ORKDAL IL                       5,20

 

Gutter 9 År

039 Sturla Fagerli Larsen,ORKDAL IL             4,22

041 Tobias Floer,BYAASEN SK                     4,34

043 Anders Ulsnes,BYAASEN SK                   

046 Magnus Tangen Lægran,BYAASEN SK             4,18

048 Ragnar Hansen,BYÅSEN IL                     3,56

 

GUTTER 10 ÅR - KOMB.

   1  Espen Bjørnstad, BYAASEN SK               08.29,2

   2  Bjørn Iver Restad, IL LEIK                09.19,4  

   3  Tord Nævestad Pedersen, BYAASEN SK        09.30,6  

   4  Joakim Aune, BYÅSEN IL                    10.03,0  

 

GUTTER 11 ÅR - KOMB.

   1  Eirik Malm, BYÅSEN IL                     07.16,0

   2  Andreas Bolland, BYÅSEN IL                07.54,0  

   3  Magnus Nyeng Olsen, BYÅSEN IL             08.01,4  

   4  Jon Sangesland, SJETNE IL                 09.32,0  

 

GUTTER 12 ÅR - KOMB.

   1  Jørgen Myklestad, BYÅSEN IL               09.05,0

   2  Ulrik Balstad, BYÅSEN IL                  09.41,8  

   3  Håkon Sølberg Ramstad, MELDAL IL          09.46,0  

   4  Håkon A. Leinonen, BYAASEN SK             11.01,8  

   5  Ola Brandshaug, BYÅSEN IL                 11.16,8  

   6  Erlend Konstad, IL LEIK                   11.17,0  

   7  Even Restad, IL LEIK                      12.09,0  

 

GUTTER 13 ÅR - KOMB.

   1  Aleksander Tetlie, BYÅSEN IL              08.37,8  

   2  Jørgen Hansen, BYÅSEN IL                  09.05,0

   3  Sigurd Svarte, BYAASEN SK                 10.38,3  

   4  Espen Westberg, ORKDAL IL                 11.53,3