RESULTATSIDER - ORKLAHOPP

 

Lag-NM 2004         27.03.2004

IL Trysilgutten        -         Lerberget/Trysil Knut Arena

 

Nr

Startnr

Lag/ Fornavn

Etternavn

Klubb

Treningsgruppe

Poeng hopp

Lang- rennstid

Differanse

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1

 

 

Sør-Trøndelag 1

 

 

707,9

00:35:08

 

 

1

1

Jan

Schmid

Sjetne IL

GST Sveits A

245,8

00:11:56

 

 

1

2

Petter

Tande

Byåsen IL

GST NSF A

238,9

00:11:31

 

 

1

3

Magnus

Moan

Byåsen IL

GST NSF B N

223,2

00:11:41

 

2

 

 

Sør-Trøndelag 2

 

 

680,5

00:35:49

00:00:00

 

2

1

Espen

Rian

Stadsbygd IL

GST NSF A

248,9

00:11:54

 

 

2

2

Kai

Kvaal

IL Trønder-Lyn

GST

198,7

00:12:17

 

 

2

3

Ola Morten

Græsli

Tydal IL

GST NSF A

232,9

00:11:38

 

3

 

 

Nordland 1

 

 

 

648,0

00:35:47

00:00:00

 

4

1

Lars Andreas

Østvik

Bossmo og Ytteren

GST NSF B

212,4

00:11:21

 

 

4

2

Joakim

Klausen Aakvik

Mosjøen IL

GST

212,8

00:12:20

 

 

4

3

Kenneth

Bråthen

Bossmo og Ytteren

Polarsirkelen Ski

222,8

00:12:06

 

4

 

 

Telemark 1

 

 

 

664,6

00:36:14

00:00:00

 

3

1

Jan Rune

Grave

Vrådal IL

Kollenhopp

230,8

00:11:41

 

 

3

2

Torkild

Rasmussen Aam

IF Ørn

GST

222,1

00:12:18

 

 

3

3

Magnus

Krog

Høydalsmo IL

GST

211,7

00:12:15

 

5

 

 

Oppland 1

 

 

 

647,2

00:36:28

00:00:00

 

5

1

John Richard

Rundsveen

Follebu Skiklubb

Lysgården Skilag

206,7

00:11:57

 

 

5

2

Sverre

Rotevatn

Øystre Slidre IL

Lysgården Skilag

225,5

00:12:10

 

 

5

3

Iver

Markengbakken

Østre Toten Skilag

Lysgården Skilag

215,0

00:12:21

 

6

 

 

Oppland 2

 

 

 

600,1

00:36:22

00:00:00

 

9

1

Mikko

Kokslien

Søre Ål IL

NTG

211,0

00:11:12

 

 

9

2

Jonas

Nermoen

Etnedal Skilag

NTG

215,9

00:12:21

 

 

9

3

Rolf Anders

Ensrud

Søre Ål IL

Lysgården Skilag

173,2

00:12:49

 

7

 

 

Troms 1

 

 

 

597,0

00:37:33

00:00:00

 

10

1

Glenn Arne

Sollid

Bardu

 

184,9

00:12:47

 

 

10

2

Thomas

Kjelbotn

Bardu

 

215,5

00:12:25

 

 

10

3

Pål

Dahlberg

Salangen IF

GST

196,6

00:12:21

 

8

 

 

Hedmark 1

 

 

 

615,8

00:38:16

00:00:00

 

8

1

Jan Christian

Bjørn

Hamar Skiklubb

Lysgården Skilag

229,5

00:12:17

 

 

8

2

Magnus

Enger

Hernes IL

Lysgården Skilag

195,8

00:12:45

 

 

8

3

Petter

Harviken

Hernes IL

Hedmark Rekrutth

190,5

00:13:14

 

9

 

 

Nordland 2

 

 

 

579,8

00:37:34

00:00:00

 

13

1

Vegard

Nerdal

IL Stålkameraten

Polarsirkelen Ski

202,6

00:12:30

 

 

13

2

Jonas

Andreassen

Bossmo og Ytteren

Polarsirkelen Ski

180,4

00:13:18

 

 

13

3

Mathias

Østvik

Bossmo og Ytteren

GST

196,8

00:11:46

 

10

 

 

Nord-Trøndelag 1

 

 

581,0

00:37:43

00:00:00

 

12

1

Kristoffer

Eriksen Røli

Skogn IL

NTG

211,2

00:12:30

 

 

12

2

Vegard

Aaring

Leksvik IL

Team Nord-T

183,7

00:12:20

 

 

12

3

Kyrre

Aas Hustad

Skogn IL

Team Nord-T

186,1

00:12:53

 

11

 

 

Sør-Trøndelag 3

 

 

615,8

00:38:34

00:00:00

 

7

1

Espen

Skoglund

Byåsen IL

GST 

183,2

00:12:33

 

 

7

2

Anders

Oldervik

Byåsen IL

GST

213,2

00:13:15

 

 

7

3

Einar

Uvsløkk

Byåsen IL

GST NSF B

219,4

00:12:46

 

12

 

 

Akershus 1

 

 

 

556,3

00:37:29

00:00:00

 

15

1

Harald

Sundgot-Borgen

Hosle IL

Kollenhopp

133,3

00:12:42

 

 

15

2

Audun

De Flon

Aurskog Finnstadb

Kollenhopp

200,2

00:12:30

 

 

15

3

Jo

Wesche Fossheim

Eidsvold IF

GST NSF B

222,8

00:12:17

 

13

 

 

Oslo 1

 

 

 

624,6

00:38:58

00:00:00

 

6

1

Per

Sannes Heger

Heming IL

Kollenhopp

200,4

00:12:41

 

 

6

2

Marius

Huse

Ready

Kollenhopp

202,7

00:13:07

 

 

6

3

Peder

Sandell

Årvoll IL

Kollenhopp

221,5

00:13:10

 

14

 

 

Finnmark 1

 

 

 

567,9

00:38:32

00:00:00

 

14

1

Arnold

Skimelid

Alta IF

 

144,5

00:13:43

 

 

14

2

Kjartan

Pedersen Gurholt

Alta IF

Lysgården Skilag

198,6

00:12:20

 

 

14

3

Håvard

Klemetsen

Kautokeino IL

GST NSF B

224,8

00:12:29

 

15

 

 

Oppland 3

 

 

 

543,6

00:39:58

00:00:00

 

16

1

Pål Thore

Aasmundstad

Tormod Skilag

GST

170,9

00:13:08

 

 

16

2

Daniel

Harvei

Søre Ål IL

Lysgården Skilag

172,2

00:13:30

 

 

16

3

Håvard

Meisingset

Søre Ål IL

NTG

200,5

00:13:20

 

16

 

 

Hedmark 2

 

 

 

592,8

00:41:16

00:00:00

 

11

1

Håvard

Kroglund

Vang SLF

NTG

204,4

00:12:54

 

 

11

2

Lars

Enger

Hernes IL

Hedmark Rekrutth

195,4

00:13:40

 

 

11

3

Morten A

Enger

Hernes IL

Hedmark Rekrutth

193,0

00:14:42

 

17

 

 

Mix Hedm-MR-Busk

 

 

426,8

00:40:01

00:00:00

 

26

1

Andreas

Knashaug

Elverumhopp

Hedmark Rekrutth

59,8

00:13:44

 

 

26

2

Jarle

Blikås

MOI

GST

189,6

00:13:04

 

 

26

3

Even Andreas

Røed

Sjåstad/Vestre Lier

Lysgården Skilag

177,4

00:13:13

 

18

 

 

Oppland 4

 

 

 

475,7

00:41:12

00:00:00

 

20

1

Jon Olav

Hammerud

Grindvoll IL

NTG

126,5

00:12:25

 

 

20

2

Audun

R Celius

Søre Ål IL

K2000

162,5

00:14:40

 

 

20

3

Egil

Sveen

Biri IL

Team Sveen

186,7

00:14:07

 

19

 

 

Mix Troms-Finnmark

 

 

508,6

00:41:53

00:00:00

 

19

1

Karstein

Kjelsberg Karlsen

Alta IF

 

114,5

00:13:40

 

 

19

2

Torbjørn

Trane

Harstad Skiklubb

 

206,8

00:15:34

 

 

19

3

Lasse

Hanssen

Unglyn IL

 

187,3

00:12:39

 

20

 

 

Nord-Trøndelag 2

 

 

537,3

00:42:51

00:00:00

 

17

1

Petter

Wettre

Skogn IL

Team Nord-T

177,4

00:13:38

 

 

17

2

Sivert

Bjørnaas

Skogn IL

Team Nord-T

165,8

00:15:07

 

 

17

3

Kent Ove

Hammer

Steinkjer Skiklubb

Team Nord-T

194,1

00:14:06

 

21

 

 

Sør-Trøndelag 4

 

 

453,3

00:41:48

00:00:00

 

24

1

Anders

Sangesland

Sjetne IL

Team Sør-Tr

195,0

00:14:26

 

 

24

2

Stian

Berg

Byåsen IL

Team Sør-Tr

162,0

00:14:17

 

 

24

3

Håkon

Kvam

Meldal IL

GST

96,3

00:13:05

 

22

 

 

Hedmark 4

 

 

 

523,1

00:44:30

00:00:00

 

18

1

Tony

Bjørnbakken

Hernes IL

 

148,6

00:12:26

 

 

18

2

Per Tommy

Enger

Hernes IL

 

179,5

00:16:01

 

 

18

3

Lars Egil

Gran

Elverum IL

 

195,0

00:16:03

 

23

 

 

Hedmark 3

 

 

 

453,9

00:43:12

00:00:00

 

23

1

Bent Ove

Løvåsen

IL Trysilgutten

Hedmark Rekrutth

166,3

00:15:05

 

 

23

2

Ole Martin

Storlien

Veldre Ski

K2000

146,4

00:13:34

 

 

23

3

Marius

Dybdal

Elverumhopp

K2000

141,2

00:14:33

 

24

 

 

Sør-Trøndelag 5

 

 

438,6

00:42:54

00:00:00

 

25

1

Andre

Nyeng Olsen

Byåsen IL

Team Sør-Tr

133,9

00:12:08

 

 

25

2

Oddvar

Ystgaard

Byåsen IL

Team Sør-Tr

145,5

00:16:29

 

 

25

3

Espen

Werkland

Byåsen IL

Team Sør-Tr

159,2

00:14:17

 

25

 

 

Nord-Trøndelag 3

 

 

468,5

00:44:05

00:00:00

 

21

1

Eirik

Grinde

Steinkjer Skiklubb

Team Nord-T

137,3

00:15:04

 

 

21

2

Per Erik

Klegset

Lonke IL

Team Nord-T

183,4

00:16:49

 

 

21

3

Per Kristian

Munkhaug

Stjørdalsblink

GST

147,8

00:12:12

 

26

 

 

Mix Oslo Nord-T

 

 

426,8

00:00:00

00:00:00

 

27

1

Magnus

Vold Jahrmann

Lyn Ski

Kollenhopp

146,1

00:00:00

 

 

27

2

Sturla

Sandøy

Heming IL

Kollenhopp

134,5

00:00:00

 

 

27

3

Jon Espen

Sprauten

Sprova IL

Team Nord-T

146,2

00:00:00

 

27

 

 

Akershus 2

 

 

 

464,2

00:00:00

00:00:00

 

22

1

Eirik

Fossum

Asker Skiklubb

Kollenhopp

147,1

00:00:00

 

 

22

2

Jon Håkon

Moe

Jardar IL

Kollenhopp

178,4

00:00:00

 

 

22

3

Thomas

Harto

Lommedalens IL

Kollenhopp

138,7

00:00:00

 

 

Tilbake til Resultater kombinert 2003-04