RESULTATSIDER  ORKLAHOPP

RESULTATER NM KOMBINERT 2004 – BARDUFOSS

Sprint – 01.02.04

 

 

RESULTATER TOTALT - KOMBINERT SPRINT K90 / 7,5KM

Resultater Menn 7,5km kombinert sprint
 
Pl Navn                   Klubb/Treningsgr.      K 90  St.tid   7,5 km    Total     Diff
-----------------------------------------------------------------------------------------
1  Magnus Hovdal Moan     Byåsen IL/GST          132,0   +16  17.11,2(1)  17.27,2     0,0
2  Jan Rune Grave         Vrådal IL/Kollenhopp   133,0   +12  17.23,4(2)  17.35,4    +8,2
3  Espen Rian             Stadsbygd IL/GST       136,0    +0  18.03,3(11) 18.03,3   +36,1
4  Håvard Klemetsen       Kautokeino IL/GST      125,5   +42  17.24,5(3)  18.06,5   +39,3
5  Sverre Rotevatn        Øystre Slidre IL/Lysg. 128,0   +32  17.52,0(10) 18.24,0   +56,8
6  Kenneth Braaten        Bossmo & Yttern IL     122,0   +56  17.36,1(4)  18.32,1  1.04,9
7  Jo Weshe Fossheim      Eidsvoll Idrettslag/GS 125,5   +42  17.51,0(7)  18.33,0  1.05,8
8  Iver Markengbakken     Østre Toten Skilag/Lys 114,5 +1.26  17.51,5(8)  19.17,5  1.50,3
9  Torkild Aam R.         IF Ørn/GST             123,0   +52  18.32,0(16) 19.24,0  1.56,8
10 Pål Dahlberg           Salangen IF Ski/GST    113,5 +1.30  18.06,0(12) 19.36,0  2.08,8
11 Mathias Østvik         Bossmo & Yttern IL/GST 104,0 +2.08  17.37,6(5)  19.45,6  2.18,4
12 Kai Kvaal              IL Trønder-Lyn/GST     105,5 +2.02  17.51,9(9)  19.53,9  2.26,7
13 Peder Sandell          Årvoll IL/Kollenhopp   124,0   +48  19.19,7(25) 20.07,7  2.40,5
14 Kristoffer E. Røli     Skogn IL/NTG           112,0 +1.36  18.32,1(17) 20.08,1  2.40,9
15 Magnus Krog            Høydalsmo IL/GST       101,0 +2.20  18.22,9(14) 20.42,9  3.15,7
16 Ivar Helmen            Gran IL/Kollenhopp     112,0 +1.36  19.10,7(22) 20.46,7  3.19,5
17 Kjartan Gurholt        Alta IF/Lysgarden Skil  88,5 +3.10  17.42,3(6)  20.52,3  3.25,1
18 Audun de Flon          Aurskog-Finnstadbru SK  94,0 +2.48  18.06,8(13) 20.54,8  3.27,6
19 Glenn-Arne Sollid      Bardu IL/GST           106,5 +1.58  19.04,6(20) 21.02,6  3.35,4
20 Magnus Enger           Hernes IL/Lysgården Sk 105,0 +2.04  19.03,3(19) 21.07,3  3.40,1
21 Kyrre Aas Hustad       Skogn IL/Team Nord-Trø  96,5 +2.38  19.08,0(21) 21.46,0  4.18,8
22 Even Andreas Røed      Sjåstad/V.Lier IL/Lysg  87,5 +3.14  18.44,7(18) 21.58,7  4.31,5
23 Vegard Aaring          Leksvik IL/Team Nord T  78,0 +3.52  18.25,8(15) 22.17,8  4.50,6
24 Frode Vik Bredesen     Harstad Skiklubb       100,0 +2.24  20.04,0(26) 22.28,0  5.00,8
25 Morten Aleksander Enge Hernes IL/Hedmark rekr 110,0 +1.44  21.06,4(28) 22.50,4  5.23,2
26 Per Christian Munkhaug Stjørdals Blink IL/GST  78,5 +3.50  19.12,4(23) 23.02,4  5.35,2
27 Rolf Anders Ensrud     Søre Ål IL/Lysgården S  87,0 +3.16  20.05,4(27) 23.21,4  5.54,2
28 Jarle Blikås           Molde og Omegn IF/GST   71,5 +4.18  19.19,3(24) 23.37,3  6.10,1
 
Ikke startet:
           21  Torbjørn Trane         Harstad Skiklubb      
           31  Espen Skoglund         Byåsen IL/GST         
 
Brutt:
           29  Håkon Kvam             Meldal IL/GST         
 
TIDER OG RESULTATER VED HEGO TIMING

RESULTATER HOPP K90

 
PL  NR  NAVN                      KLUBB                             POENG   Diff 7,5km
                Fart Lengde  L.po.   A    B    C    D    E   Stilpo.
-----------------------------------------------------------------------------------
 1  33 Espen Rian                Stadsbygd IL/GST                                0 
                 88,5  99,0   78,0  19,0 19,5 19,5 19,0 19,5  58,0   136.0
 2  30 Jan Rune Grave            Vrådal IL/Kollenhopp                           12
                 87,6  98,0   76,0  18,5 19,0 19,0 19,0 19,0  57,0   133.0
 3  28 Magnus Hovdal Moan        Byåsen IL/GST                                  16
                 87,9  97,5   75,0  19,0 19,0 19,0 19,0 19,0  57,0   132.0
 4  32 Sverre Rotevatn           Øystre Slidre IL/Lysg. SL                      32
                 87,6  95,5   71,0  19,0 19,0 19,0 19,0 18,5  57,0   128.0
 5  26 Jo Weshe Fossheim         Eidsvoll Idrettslag/GST                        42
                 87,4  95,0   70,0  18,5 18,0 18,5 18,5 18,5  55,5   125.5
 5  29 Håvard Klemetsen          Kautokeino IL/GST                              42
                 87,7  95,0   70,0  18,5 18,5 19,0 18,5 18,5  55,5   125.5
 7   9 Peder Sandell             Årvoll IL/Kollenhopp                           48
                 87,7  94,0   68,0  17,5 18,5 19,0 19,0 18,5  56,0   124.0
 8   4 Torkild Aam R.            IF Ørn/GST                                     52
                 87,2  94,0   68,0  17,5 18,5 18,5 19,0 18,0  55,0   123.0
 9  34 Kenneth Braaten           Bossmo & Yttern IL                             56
                 87,7  93,0   66,0  19,0 18,5 19,0 18,5 18,5  56,0   122.0
10  25 Iver Markengbakken        Østre Toten Skilag/Lysg.                     1.26
                 87,5  90,0   60,0  18,0 18,5 18,5 18,0 18,0  54,5   114.5
11  20 Pål Dahlberg              Salangen IF Ski/GST                          1.34
                 87,4  91,0   62,0  16,0 17,0 17,5 17,0 16,5  50,5   112.5
12  12 Kristoffer E. Røli        Skogn IL/NTG                                 1.36
                 87,0  88,5   57,0  17,5 18,0 18,5 18,5 18,5  55,0   112.0
12  24 Ivar Helmen               Gran IL/Kollenhopp                           1.36
                 87,8  89,0   58,0  17,5 18,0 18,5 18,0 18,0  54,0   112.0
14  17 Morten Aleksander Enger   Hernes IL/Hedmark rekr.h                     1.44
                 87,3  88,5   57,0  17,5 18,0 18,0 17,5 17,5  53,0   110.0
15   6 Glenn-Arne Sollid         Bardu IL/GST                                 1.58
                 87,0  86,5   53,0  17,0 18,0 18,5 18,0 17,5  53,5   106.5
16  21 Kai Kvaal                 IL Trønder-Lyn/GST                           2.02
                 87,1  86,0   52,0  17,0 18,0 18,0 18,0 17,5  53,5   105.5
17  22 Magnus Enger              Hernes IL/Lysgården Skil                     2.04
                 87,3  85,5   51,0  18,0 18,0 18,0 18,0 18,0  54,0   105.0
18  27 Mathias Østvik            Bossmo & Yttern IL/GST                       2.08
                 87,3  85,0   50,0  18,0 18,0 18,5 18,0 18,0  54,0   104.0
19  14 Magnus Krog               Høydalsmo IL/GST                             2.20
                 87,5  84,0   48,0  17,0 17,5 18,0 18,0 17,5  53,0   101.0
20  19 Frode Vik Bredesen        Harstad Skiklubb                             2.24
                 87,3  84,5   49,0  16,0 17,0 17,5 16,5 17,5  51,0   100.0
21   7 Torbjørn Trane            Harstad Skiklubb                             2.26
                 86,9  83,0   46,0  18,0 17,5 18,0 18,0 17,5  53,5    99.5
22   5 Kyrre Aas Hustad          Skogn IL/Team Nord-Trønd                     2.38
                 87,1  82,5   45,0  16,5 17,0 18,5 17,0 17,5  51,5    96.5
23  23 Audun de Flon             Aurskog-Finnstadbru SK/KH                    2.48
                 87,9  81,5   43,0  17,0 17,0 18,5 16,5 17,0  51,0    94.0
24  18 Kjartan Gurholt           Alta IF/Lysgarden Skilag                     3.10
                 86,9  79,0   38,0  16,0 17,0 17,0 16,5 17,0  50,5    88.5
25   1 Even Andreas Røed         Sjåstad/V.Lier IL/Lysg.SL                    3.14
                 86,2  78,5   37,0  16,5 17,0 17,5 17,0 16,5  50,5    87.5
26  16 Rolf Anders Ensrud        Søre Ål IL/Lysgården SL                      3.16
                 86,6  78,0   36,0  17,0 17,0 17,5 17,0 17,0  51,0    87.0
27   8 Per Christian Munkhaug    Stjørdals Blink IL/GST                       3.50
                 86,4  75,0   30,0  15,0 16,5 17,5 17,0 15,0  48,5    78.5
28  15 Vegard Aaring             Leksvik IL/Team Nord T                       3.52
                 87,3  74,0   28,0  17,0 16,5 18,0 16,5 16,0  50,0    78.0
29  11 Håkon Kvam                Meldal IL/GST                                4.00
                 86,9  73,0   26,0  17,0 16,0 18,0 16,0 17,0  50,0    76.0
30   3 Jarle Blikås              Molde og Omegn IF/GST                        4.18
                 87,0  72,0   24,0  16,0 16,0 15,5 16,5 15,5  47,5    71.5
31   2 Espen Skoglund            Byåsen IL/GST                                5.34
                 85,7  65,0   10,0  14,0 14,5 16,0 14,0 14,0  42,5    52.5

 

 

RESULTATER LANGRENN 7,5 KM

 
 1 Magnus Hovdal Moan     Byåsen IL/GST                  17.11,2
 2 Jan Rune Grave         Vrådal IL/Kollenhopp           17.23,4
 3 Håvard Klemetsen       Kautokeino IL/GST              17.24,5
 4 Kenneth Braaten        Bossmo & Yttern IL             17.36,1
 5 Mathias Østvik         Bossmo & Yttern IL/GST         17.37,6
 6 Kjartan Gurholt        Alta IF/Lysgarden Skil         17.42,3
 7 Jo Weshe Fossheim      Eidsvoll Idrettslag/GS         17.51,0
 8 Iver Markengbakken     Østre Toten Skilag/Lys         17.51,5
 9 Kai Kvaal              IL Trønder-Lyn/GST             17.51,9
10 Sverre Rotevatn        Øystre Slidre IL/Lysg.         17.52,0
11 Espen Rian             Stadsbygd IL/GST               18.03,3
12 Pål Dahlberg           Salangen IF Ski/GST            18.06,0
13 Audun de Flon          Aurskog-Finnstadbru SK         18.06,8
14 Magnus Krog            Høydalsmo IL/GST               18.22,9
15 Vegard Aaring          Leksvik IL/Team Nord T         18.25,8
16 Torkild Aam R.         IF Ørn/GST                     18.32,0
17 Kristoffer E. Røli     Skogn IL/NTG                   18.32,1
18 Even Andreas Røed      Sjåstad/V.Lier IL/Lysg         18.44,7
19 Magnus Enger           Hernes IL/Lysgården Sk         19.03,3
20 Glenn-Arne Sollid      Bardu IL/GST                   19.04,6
21 Kyrre Aas Hustad       Skogn IL/Team Nord-Trø         19.08,0
22 Ivar Helmen            Gran IL/Kollenhopp             19.10,7
23 Per Christian Munkhaug Stjørdals Blink IL/GST         19.12,4
24 Jarle Blikås           Molde og Omegn IF/GST          19.19,3
25 Peder Sandell          Årvoll IL/Kollenhopp           19.19,7
26 Frode Vik Bredesen     Harstad Skiklubb               20.04,0
27 Rolf Anders Ensrud     Søre Ål IL/Lysgården S         20.05,4
28 Morten Aleksander Enge Hernes IL/Hedmark rekr         21.06,4

 

Tilbake til Resultater kombinert sesongen 2003/04