RESULTATSIDER  ORKLAHOPP

RESULTATER NM KOMBINERT 2004 – BARDUFOSS

Normaldistanse 31.01.04

 

RESULTATER TOTALT - KOMBINERT NORMALDISTANSE K90 / 15KM

 

Pl     Nr  Navn / Klubb    Klubb                  K 90  Difftid  15 km      Total     Diff
--------------------------------------------------------------------------------------------
1   Magnus Hovdal Moan     Byåsen IL/GST          241,5  1.32  39.44,2(1)   41.16,2    00,0
2   Jan Rune Grave         Vrådal IL/Kollenhopp   237,0  1.50  40.23,3(2)   42.13,3    57,1
3   Kenneth Braaten        Bossmo & Yttern IL     234,0  2.02  41.27,6(6)   43.29,6  2.13,4
4   Sverre Rotevatn        Øystre Slidre IL/Lysgå 227,0  2.30  41.21,0(5)   43.51,0  2.34,8
5   Jo Weshe Fossheim      Eidsvoll Idrettslag/GS 233,0  2.06  41.56,4(10)  44.02,4  2.46,2
6   Espen Rian             Stadsbygd IL/GST       264,5     0  44.45,5(17)  44.45,5  3.29,3
7   Pål Dahlberg           Salangen IF Ski/GST    219,0  3.02  42.31,1(11)  45.33,1  4.16,9
8   Torkild Aam R.         IF Ørn/GST             232,5  2.08  43.41,6(15)  45.49,6  4.33,4
9   Iver Markengbakken     Østre Toten Skilag/Lys 191,0  4.54  41.06,9(4)   46.00,9  4.44,7
10  Kai Kvaal              IL Trønder-Lyn/GST     198,0  4.26  41.36,7(9)   46.02,7  4.46,5
11  Mathias Østvik         Bossmo & Yttern IL/GST 185,5  5.16  41.00,1(3)   46.16,1  4.59,9
12  Kjartan Gurholt        Alta IF/Lysgarden Skil 191,5  4.52  41.36,2(7)   46.28,2  5.12,0
13  Audun de Flon          Aurskog-Finnstadbru SK 179,0  5.42  41.36,2(7)   47.18,2  6.02,0
14  Magnus Enger           Hernes IL/Lysgården Sk 187,0  5.10  44.04,7(16)  49.14,7  7.58,5
15  Kristoffer E. Røli     Skogn IL/NTG           172,0  6.10  43.24,3(14)  49.34,3  8.18,1
16  Kyrre Aas Hustad       Skogn IL/Team Nord-Trø 195,5  4.36  45.10,3(19)  49.46,3  8.30,1
17  Magnus Krog            Høydalsmo IL/GST       160,5  6.56  42.58,9(12)  49.54,9  8.38,7
18  Vegard Aaring          Leksvik IL/Team Nord T 159,0  7.02  43.18,8(13)  50.20,8  9.04,6
19  Frode Vik Bredesen     Harstad Skiklubb       192,0  4.50  45.46,2(22)  50.36,2  9.20,0
20  Peder Sandell          Årvoll IL/Kollenhopp   208,5  3.44  47.23,9(24)  51.07,9  9.51,7
21  Håkon Kvam             Meldal IL/GST          154,5  7.20  45.38,3(21)  52.58,3 11.42,1
22  Jarle Blikås           Molde og Omegn IF/GST  143,5  8.04  45.03,4(18)  53.07,4 11.51,2
23  Glenn-Arne Sollid      Bardu IL/GST           169,5  6.20  46.57,1(23)  53.17,1 12.00,9
24  Per Christian Munkhaug Stjørdals Blink IL/GST 134,5  8.40  45.10,9(20)  53.50,9 12.34,7
25  Torbjørn Trane         Harstad Skiklubb       202,0  4.10  53.52,7(25)  58.02,7 16.46,5
 
Ikke startet:
           11  Håvard Klemetsen       Kautokeino IL/GST     
           14  Ivar Helmen            Gran IL/Kollenhopp    
           26  Even Andreas Røed      Sjåstad/V.Lier IL/Lysg
           31  Espen Skoglund         Byåsen IL/GST         
 
Brutt:
           21  Morten Aleksander Enge Hernes IL/Hedmark rekr
           28  Rolf Anders Ensrud     Søre Ål IL/Lysgården S
 
 ----------------------------------------------------------------------------------------
 TIDER OG RESULTATER VED HEGO TIMING

 


RESULTATER HOPP K90

 

PL  NR  NAVN                      KLUBB                             POENG     Diff 15km
                Fart Lengde  L.po    A    B    C    D    E   H.po.
-----------------------------------------------------------------------------------
   1  33 Espen Rian                Stadsbygd IL/GST                      264,5      
                 88,1  97,0   74,0  18,5 19,0 19,5 18,5 19,0  56,5   130.5
                 87,8  98,5   77,0  19,0 19,0 19,0 18,5 19,0  57,0   134.0
   2  28 Magnus Hovdal Moan        Byåsen IL/GST                         241,5  1.32
                 88,1  92,5   65,0  18,0 17,5 18,5 17,5 19,0  54,0   119.0
                 87,4  93,0   66,0  19,0 19,0 18,5 18,5 19,0  56,5   122.5
   3  30 Jan Rune Grave            Vrådal IL/Kollenhopp                  237,0  1.50
                 87,7  94,0   68,0  18,5 18,5 19,0 18,0 19,0  56,0   124.0
                 87,1  89,0   58,0  18,5 18,0 18,5 18,0 19,0  55,0   113.0
   4  34 Kenneth Braaten           Bossmo & Yttern IL                    234,0  2.02
                 87,7  94,5   69,0  18,5 19,0 18,5 18,0 18,0  55,0   124.0
                 87,6  88,5   57,0  18,0 17,5 17,5 17,5 18,5  53,0   110.0
   5  18 Jo Weshe Fossheim         Eidsvoll Idrettslag/GST               233,0  2.06
                 87,8  93,0   66,0  18,0 18,5 18,5 18,0 18,5  55,0   121.0
                 87,5  89,0   58,0  18,0 18,0 18,0 17,5 18,5  54,0   112.0
   6  13 Torkild Aam R.            IF Ørn/GST                            232,5  2.08
                 86,9  95,0   70,0  18,5 19,0 19,0 18,0 18,5  56,0   126.0
                 87,1  86,5   53,0  17,5 17,5 18,0 18,0 18,0  53,5   106.5
   7  32 Sverre Rotevatn           Øystre Slidre IL/Lysgård              227,0  2.30
                 87,4  92,0   64,0  18,0 18,5 19,0 17,5 18,5  55,0   119.0
                 87,1  87,0   54,0  18,0 18,0 18,0 17,5 18,5  54,0   108.0
   8  21 Pål Dahlberg              Salangen IF Ski/GST                   219,0  3.02
                 87,5  88,0   56,0  17,5 17,5 17,5 17,5 18,5  52,5   108.5
                 87,0  88,5   57,0  17,5 18,0 18,0 17,5 18,5  53,5   110.5
   9   8 Peder Sandell             Årvoll IL/Kollenhopp                  208,5  3.44
                 87,8  89,0   58,0  17,5 17,0 17,5 17,5 17,5  52,5   110.5
                 87,2  83,0   46,0  18,0 17,0 17,0 17,0 18,0  52,0    98.0
  10  10 Torbjørn Trane            Harstad Skiklubb                      202,0  4.10
                 87,2  87,0   54,0  17,0 17,5 18,0 16,5 17,5  52,0   106.0
                 86,4  83,0   46,0  17,0 17,0 16,0 16,0 17,5  50,0    96.0
  11  29 Håvard Klemetsen          Kautokeino IL/GST                     198,5  4.24
                 87,2  85,5   51,0  17,0 18,0 18,0 17,0 18,0  53,0   104.0
                 86,8  84,0   48,0  15,5 16,0 15,0 15,0 16,5  46,5    94.5
  12  20 Kai Kvaal                 IL Trønder-Lyn/GST                    198,0  4.26
                 87,6  84,0   48,0  17,5 17,5 17,0 17,5 17,5  52,5   100.5
                 87,3  85,0   50,0  15,5 16,5 15,0 15,5 16,5  47,5    97.5
  13  16 Kyrre Aas Hustad          Skogn IL/Team Nord-Tr.                195,5  4.36
                 87,6  84,0   48,0  17,0 18,0 17,5 17,5 18,5  53,0   101.0
                 87,3  82,0   44,0  17,0 17,0 16,5 16,5 17,5  50,5    94.5
  14  22 Ivar Helmen               Gran IL/Kollenhopp                    195,0  4.38
                 87,9  88,5   57,0  18,0 17,5 18,0 17,0 18,5  53,5   110.5
                 87,6  79,5   39,0  15,0 15,0 14,5 15,5 16,5  45,5    84.5
  15  23 Frode Vik Bredesen        Harstad Skiklubb                      192,0  4.50
                 87,5  85,5   51,0  17,0 17,5 17,0 17,0 18,0  51,5   102.5
                 87,5  79,5   39,0  17,0 17,0 16,5 16,5 18,0  50,5    89.5
  16  24 Kjartan Gurholt           Alta IF/Lysgarden Skilag              191,5  4.52
                 87,1  84,0   48,0  17,5 17,5 17,0 16,5 18,5  52,0   100.0
                 86,5  80,5   41,0  17,5 17,0 16,5 16,5 17,0  50,5    91.5
  17  19 Iver Markengbakken        Østre Toten Skilag/Lysg.              191,0  4.54
                 87,6  85,0   50,0  17,5 17,0 17,5 17,0 18,5  52,0   102.0
                 87,4  79,0   38,0  17,0 16,5 17,0 17,0 18,0  51,0    89.0
  18  26 Magnus Enger              Hernes IL/Lysgården Skil              187,0  5.10
                 87,1  79,5   39,0  17,0 17,0 17,5 16,0 17,5  51,5    90.5
                 87,1  82,0   44,0  17,0 17,0 18,0 17,5 18,0  52,5    96.5
  19  27 Mathias Østvik            Bossmo & Yttern IL/GST                185,5  5.16
                 87,1  82,0   44,0  17,5 17,0 18,0 17,0 18,5  52,5    96.5
                 86,8  79,0   38,0  17,0 17,0 17,0 17,0 18,0  51,0    89.0
  20  25 Audun de Flon             Aurskog-Finnstadbru SK/Ko             179,0  5.42
                 87,4  83,0   46,0  17,0 17,0 17,0 16,5 18,0  51,0    97.0
                 87,6  76,0   32,0  17,0 16,0 16,5 16,5 18,0  50,0    82.0
  21   6 Morten Aleksander Enger   Hernes IL/Hedmark rekrutthopp         177,5  5.48
                 87,3  80,0   40,0  17,0 17,0 17,5 17,5 18,0  52,0    92.0
                 87,1  78,5   37,0  17,0 16,0 15,5 15,0 17,0  48,5    85.5
  22  17 Kristoffer E. Røli        Skogn IL/NTG                          172,0  6.10
                 87,2  76,0   32,0  17,0 17,0 16,5 16,5 17,5  50,5    82.5
                 87,1  79,5   39,0  17,0 16,0 16,5 17,0 17,5  50,5    89.5
  23  15 Glenn-Arne Sollid         Bardu IL/GST                          169,5  6.20
                 86,5  81,0   42,0  15,0 15,5 14,5 15,5 17,5  46,0    88.0
                 86,3  78,0   36,0  15,0 15,5 15,0 15,0 16,5  45,5    81.5
  24   3 Magnus Krog               Høydalsmo IL/GST                      160,5  6.56
                 87,4  75,0   30,0  15,0 15,5 14,5 16,0 16,5  46,5    76.5
                 87,4  77,0   34,0  17,0 16,5 16,5 16,5 17,5  50,0    84.0
  25  11 Vegard Aaring             Leksvik IL/Team Nord-Tr.              159,0  7.02
                 87,4  78,0   36,0  17,0 17,0 17,0 17,0 18,0  51,0    87.0
                 87,4  71,5   23,0  16,5 16,0 15,5 16,5 17,5  49,0    72.0
  26   1 Even Andreas Røed         Sjåstad/V.Lier IL/Lysgård             158,0  7.06
                 86,4  73,0   26,0  16,5 17,0 17,5 17,0 17,5  51,5    77.5
                 86,6  75,0   30,0  17,0 16,5 17,0 16,5 17,5  50,5    80.5
  27  14 Håkon Kvam                Meldal IL/GST                         154,5  7.20
                 86,9  78,0   36,0  17,0 16,5 16,0 16,0 17,0  49,5    85.5
                 86,8  70,5   21,0  16,0 15,5 16,0 16,0 17,0  48,0    69.0
  28   5 Rolf Anders Ensrud        Søre Ål IL/Lysgården Skil             153,0  7.26
                 86,5  74,0   28,0  16,0 16,0 15,5 15,5 15,5  47,0    75.0
                 86,6  75,0   30,0  16,0 16,0 16,0 16,0 16,5  48,0    78.0
  29   2 Jarle Blikås              Molde og Omegn IF/GST                 143,5  8.04
                 87,4  70,5   21,0  16,0 16,0 15,5 15,0 16,0  47,5    68.5
                 87,0  73,0   26,0  16,5 15,5 16,5 16,0 17,0  49,0    75.0
  30   4 Per Christian Munkhaug    Stjørdals Blink IL/GST                134,5  8.40
                 86,5  71,0   22,0  16,5 15,5 14,5 14,5 15,5  45,5    67.5
                 86,4  72,0   24,0  14,5 14,5 14,0 14,0 15,5  43,0    67.0
  31   7 Espen Skoglund            Byåsen IL/GST                         121,5  9.32
                 86,6  68,5   17,0  16,0 15,5 14,5 15,5 17,0  47,0    64.0
                 86,2  65,5   11,0  15,5 15,0 15,0 16,0 16,5  46,5    57.5

 

 

RESULTATER LANGRENN 15KM

 

Pl    Navn                   Klubb / Treningsgruppe                Tid
------------------------------------------------------------------
1   Magnus Hovdal Moan     Byåsen IL/GST                       39.44,2
2   Jan Rune Grave         Vrådal IL/Kollenhopp                40.23,3
3   Mathias Østvik         Bossmo & Yttern IL/GST              41.00,1
4   Iver Markengbakken     Østre Toten Skilag/Lys              41.06,9
5   Sverre Rotevatn        Øystre Slidre IL/Lysgå              41.21,0
6   Kenneth Braaten        Bossmo & Yttern IL                  41.27,6
7   Kjartan Gurholt        Alta IF/Lysgarden Skil              41.36,2
7   Audun de Flon          Aurskog-Finnstadbru SK              41.36,2
9   Kai Kvaal              IL Trønder-Lyn/GST                  41.36,7
10  Jo Weshe Fossheim      Eidsvoll Idrettslag/GS              41.56,4
11  Pål Dahlberg           Salangen IF Ski/GST                 42.31,1
12  Magnus Krog            Høydalsmo IL/GST                    42.58,9
13  Vegard Aaring          Leksvik IL/Team Nord T              43.18,8
14  Kristoffer E. Røli     Skogn IL/NTG                        43.24,3
15  Torkild Aam R.         IF Ørn/GST                          43.41,6
16  Magnus Enger           Hernes IL/Lysgården Sk              44.04,7
17  Espen Rian             Stadsbygd IL/GST                    44.45,5
18  Jarle Blikås           Molde og Omegn IF/GST               45.03,4
19  Kyrre Aas Hustad       Skogn IL/Team Nord-Trø              45.10,3
20  Per Christian Munkhaug Stjørdals Blink IL/GST              45.10,9
21  Håkon Kvam             Meldal IL/GST                       45.38,3
22  Frode Vik Bredesen     Harstad Skiklubb                    45.46,2
23  Glenn-Arne Sollid      Bardu IL/GST                        46.57,1
24  Peder Sandell          Årvoll IL/Kollenhopp                47.23,9
25  Torbjørn Trane         Harstad Skiklubb                    53.52,7